WODA REKLAMOWA

Woda reklamowa mineralna z Twoim LOGO

Naturalne źródło orzeźwienia!

Wody reklamowe mineralne z Twoim LOGO – produkt uniwersalny dla każdego. Idealnie sprawdza się na wszelkiego rodzaju spotkaniach biznesowych, imprezach firmowych lub eventach.Nasze produkty wspierają Twój biznes w każdym momencie. Woda reklamowa z nadrukiem reklamowym to orzeźwiające narzędzie marketingowe. Każda z butelek znakowana jest etykietą drukowaną w technologii INK JET UV. Dzięki nowoczesnej technice druku nasze etykiety mają wysoką jakość i świetne odzwierciedlenie kolorów. Ponadto wykazują wysoką odporność na czynniki zewnętrzne tj. wilgoć.Dzięki temu zakupiona w naszej firmie woda reklamowa mineralna z Twoim LOGO może bez problemu być schłodzona w lodówkach w upalne dni. Kolejnym atutem naszej oferty są dedykowane etykiety drukowane na specjalnych materiałach. Oferujemy Wody reklamowe z Logo znakowane etykietami złotymi , srebrnymi, pozłacanymi lub tłoczonymi ( hot-stamping ). Jako jedyni wychodzimy poza standardy w branży rebrandingu napojów.Na specjalne zamówienia naszych Klientów przygotowujemy etykiety o dowolnym kształcie wycinane na nowoczesnym wykrojniku laserowym.

Woda i Logo – dlaczego nie!

Reklama nie ma granic , ogranicza ją jedynie wyobraźnia.

Na oferowanych produktach możemy umieścić dosłownie wszystko co jest związane z Państwa firmą. tj dowolny tekst , Twoje Logo , zdjęcia produktów , hasła kampanii reklamowej , podziękowania za długoletnią współpracę – dosłownie wszystko !! Żadna inna firma nie zaoferuję więcej niż McMayk – Napoje Reklamowe !! Wysokiej jakości produkt naturalny w połączeniu z spersonalizowaną etykietą, wykonaną metodą cyfrową, zrobi wrażenie na Państwa Klientach. Daj się poznać jako profesjonalista – zadbaj by na Twoich spotkaniach zawsze dostępna była woda. Logo Twojej firmy na etykiecie tylko wzmocni przekaz i obraz Twojej firmy jako profesjonalnego kontrahenta!

 

Potrzebujesz indywidualną wycenę ?? Zadzwoń lub napisz do nas

Cennik - woda reklamowa

108 szt.
od 3,99 zł netto / szt.
Czas realizacji 5-7 dni roboczych
Znakowanie:
Sticker
Dostawa:
50 zł netto
312 szt.
od 3,50 zł netto / szt.
Czas realizacji 5-7 dni roboczych
Znakowanie:
Sticker
Dostawa:
120 zł netto
504 szt.
od 2,90 zł netto / szt.
Czas realizacji 5-7 dni roboczych
Znakowanie:
Sticker
Dostawa:
Gratis
1008 szt.
od 1,99 zł netto / szt.
Czas realizacji 5-7 dni roboczych
Znakowanie:
Sticker
Dostawa:
Gratis

Hit wśród gadżetów - woda reklamowa mineralna z Twoim LOGO !!

Nasze naturalnie czyste wody mineralne pochodzą ze źródeł znajdujących się na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.Przykładowe zastosowanie Wody z nadrukiem reklamowym w Twojej firmie :Wprowadzenie wody do sprzedaży pod własną marką np. w hotelu , restauracji. Szerokie zastosowanie produktu np. na eventy, konferencje, wydarzenia sportowe, promocję firmy, promocję nowych produktów, otwarcie nowych obiektów: sportowych, gastronomicznych, hotelarskich.